Nasi lekarze – eksperci w zakresie medycyny estetycznej dobiorą zabiegi dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb Twojej skóry. Przekonaj  się, że dzięki medycynie estetycznej możesz  czuć się doskonale każdego dnia. Aktualne trendy dotyczące medycyny estetycznej pokazują, że zamiast zabiegów chirurgii plastycznej kobiety znacznie częściej korzystają z minimalnie inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. 


Zabiegi estetyczne na twarz nie są obarczone takim ryzykiem jak zabiegi chirurgii plastycznej, mają nieporównywalnie krótszy czas leczenia po zabiegu a ich efekty są naturalne i długotrwale. Dzięki temu wybiera je coraz więcej  kobiet a także mężczyzn. Twój Wyjątkowy Dzień, to ten kiedy i Ty zdecydujesz się, by zrobić coś dla siebie dzięki zabiegom medycyny estetycznej.  


Unikatowa metoda długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry.

Zabiegi te to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry.

Skinboosters to zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy ogólnej jakości skóry.

JAK DZIAŁAJĄ ZABIEGI  SKINBOOSTERS?

Każda sesja terapeutyczna obejmuje szereg nawilżających mikroiniekcji długo działającego kwasu hialuronowego, zwanego również stabilizowanym kwasem hialuronowym, silnie higroskopijnej substancji, naturalnie występującej w organizmie, utrzymującej nawilżenie w obrębie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze, zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry.

Mikroiniekcje wykonywać będzie odpowiednio wyszkolony lekarz. Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą. Lekarz może również podać zewnętrznie działający lek znieczulający przed zabiegiem, aby poprawić komfort samego leczenia. Dostępny jest szereg różnych technik iniekcji oraz urządzeń, stosownie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 dermatologia estetyczna rzeszów
DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI SKINBOOSTERS?

Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:

 • U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
 • U osób z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą
 • Na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie
 • U osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry np. osoby z bliznami po trądziku bądź z  
 • foto-uszkodzeniami skóry po opalaniu lub korzystaniu z solarium

CZY ZABIEGI SĄ BEZPIECZNE?

Tak. Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Zabiegi Skinboosters opracowane zostały w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami, po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

NA JAKICH OBSZARACH MOŻNA UZYSKAĆ POPRAWĘ WYGLĄDU SKÓRY PO ZASTOSOWANIU SKINBOOSTERS?

Obszary, na których można wykonywać zabiegi, obejmują:

 • Twarz,
 • dłonie,
 • usta,
 • dekolt,
 • szyję

CO SPRAWIA, ŻE SKINBOOSTERS RÓŻNIĄ SIĘ OD INNYCH TERAPII REWITALUZUJĄCYCH?

PRODUKTY DO MEZOTERAPII podawane są do bardziej powierzchownych warstw skóry, a jeżeli stosuje się w nich kwa hialuronowy, to jest to produkt nieusieciowany czyli wchłaniający się w ciągu 1-2 dni . Efekty tych zabiegów są zazwyczaj krótkotrwałe. Restylane Skinboosters zawierają unikalną postać długo działającego kwasu hialuronowego, o potwierdzonym naukowo działaniu, zapewniającym skórze nawilżony i pełen blasku wygląd.

TERAPIE LASEROWE wykorzystują różne długości fali laserowej w celu wytworzenie mikro-obszarów uszkodzenia skóry, co pobudza skórę do samoistnej naprawy poprzez wytworzenie nowych komórek.

Nie nawilżają jednak skóry.  Zabiegi Skinboosters mogą poprawiać wyniki terapii laserowej poprawiając wygląd i strukturę skóry.

CZY SKINBOOSTERS MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI TERAPIAMI?

Tak. Zabiegi Skinboosters mogą być stosowane samodzielnie bądź w połączeniu z innymi terapiami estetycznymi. Państwa lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali harmonogram leczenia, tak by osiągnąć możliwie najlepsze wyniki.

ILE CZASU TRWA ZABIEG?

Po wstępnej konsultacji z lekarzem, zabieg zwykle trwa od 15 do 20 minut.

ILU SESJI TERAPEUTYCZNYCH WYMAGA PACJENT?

W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał:

 • Jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni
 • Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy
  
CZY PACJENT NATYCHMIAST ZAUWAŻY EFEKT ZABIEGU?

Efekty pojawiają się stopniowo. Pacjent może zauważyć poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszarów skóry.

JAK DŁUGO UTZYMYWAĆ SIĘ BĘDZIE EFEKT ZABIEGU?

Po wstępnym kursie trzech zabiegów terapeutycznych, obecność długo działającego kwasu hialuronowego zawartego w  preparatach skinboosters oznacza, że terapie podtrzymujące zalecane są jedynie dwa razy do roku w celu podtrzymania gładkości, elastyczności oraz blasku skóry.

CZY POTRZEBNE SĄ SZCZEGÓLNE PRZYGOTOWANIA PRZED ZABIEGIEM?

Należy informować lekarza o:

 • Aktualnie przyjmowanych lekach (takich jak aspiryna lub leki przeciwkrzepliwe)
 • Chorobach immunologicznych
 • Alergiach
 • Wcześniej zastosowanych terapiach estetycznych
 • Ciąży lub fakcie karmienia piersią
  
WSKAZÓWKI PO ZABIEGU

Może pojawić się zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki w miejscach, na których był wykonany zabieg. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni.
Zalecenia:

 • Unikać nakładania makijażu na skórę bezpośrednio po zabiegu
 • Stosować lekki makijaż w celu pokrycia wszelkich zmian po upływie około  24 godzin
 • Stosować okład chłodzący w celu zmniejszenia obrzęku
 • Unikać nadmiernej ekspozycji na słońce lub ekstremalnie niskie temperatury przynajmniej do czasu ustąpienia początkowego obrzęku/zaczerwienienia